دانشگاه باند

دانشگاه باند

در این صفحه میخوانید :

دیدگاه دانشگاه باند این است که دانشگاهی خصوصی و مستقل نه صرفا برای سودآوری در سطح جهان باشد. این دانشگاه (باند) با تدریس عالی مستمر، بورسیه خدمات دانشجویی و استخدام فارغ التحصیلان تحقق یافته است . دانشگاه باند تعهد خود را نسبت به تحصیلات مراکز علمی عالی و نتایج مثبت از طریق فارغ التحصیلان خود به اثبات رسانده است .

دانشگاه باندمراکز چندفرهنگی و پیشگامی در ایجاد عادات و رسوم مزیتی را برای دانشجویانی که در محیط تجاری جهانی پیشرفت شغلی کرده اند تحقق بخشیده است. توانایی جهت معرفی سریع دوره های جدید در پاسخ به نیروی کار متغیر، دانشگاه باند را به یک انتخاب عالی برای دانشجویانی تبدیل کرده است که خواهان آماده شدن بعنوان نیروی کار هستند.

تا کنون مدارج عالی در مقاطع مختلف از طریق پنج دانشکده این دانشگاه به فارغ التحصیلان اعطا شده است.این دانشکده ها عبارتند از :

  • علوم انسانی و خدمات اجتماعی
  • علوم بهداشتی و پزشکی
  • فن آوری اطلاعات
  • بازرگانی
  • حقوق

دانشگاه باند دارای سه ترم تحصیلی می باشد که برای اغلب رشته ها در جولای ، می و سپتامبر پذیرش دارد. بنابراین یک مدرک لیسانسدانشگاه باند شش ترمه مانند لیسانس بازرگانی ، لیسانس علوم بهداشتی یا لیسانس هنر در دو سال تکمیل می شود.اساتید این دانشگاه در زمینه های مهارت های حرفه ای تخصصشان بطور گسترده ای شناخته شده است و دارای ارتباطات قوی با صنعت می باشند.

بسیاری از این اساتید بطور بین المللی معروف هستند و تعداد کثیری از آنها از کشورهای مختلف در سرتاسر جهان به این دانشگاه می آیند که دیدگاههای بین المللی را به آموزش این دانشگاه اضافه نمایند.

وجهه جهانی دانشگاه باند در سیرت استرالیایی در ظاهر مرکزی بین المللی است.دانشجویان و پرسنل این دانشگاه از تمام ایالت های استرالیا و بیش از ۸۰ کشور خارجی می باشند. دانشگاه باند در شهر گولدکوست ایالت کوئینزلند واقع شده که دارای ۵۷ کیلومتر ساحلی زیبا می باشد.  بدلیل هوای آفتابی خطوط موجها و شن های کرانه دریا ، و داشتن ۲۸۷ روز آفتابی طی سال مشهور است و بهترین موقعیت زندگی را فراهم می کند .

وبسایت دانشگاه باند : https://bond.edu.au/intl

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا تماس بگیرید.

SWITCH THE LANGUAGE