دانشگاه دیکن

دانشگاه دیکن (Deakin)

دانشگاه دیکن 1دانشگاه دیکن (Deakin) بعنوان یک مرکز آموزشی منحصر بفرد و فوق العاده همراه با جایگاهی غیر قابل مقایسه از نظر آموزشی در استرالیا شناخته شده است.

موقعیت دانشگاه Deakin، آنرا به عنوان یکی از دانشگاههای در حال توسعه استرالیا که همزمان در سطح بین المللی از بابت مسئولیت پذیری، ارتباط و انسجام مطالب و سیستم آموزشی نوآوری در امر تحقیق و یادگیری، شرکت در فعالیت های بین المللی شناخته شده، معرفی می گردد.
بعنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های استرالیا دانشگاه دیکن (Deakin) شریط لازم بری تحصیل و آموزش مهارتهای مورد نیاز دانشجویان و فرصت های یادگیری را برای بیش از ۷۰۰۰۰ دانشجوی استرالیایی و خارجی خود برآورده می سازد.

دانشگاه دیکن 2دانشگاه Deakin همواره تاکید بسیاری بر کیفیت سیستم آموزشی و یادگیری و همچنین بر اجرای برنامه های آموزشی خاص خود و روشهی ارائه این برنامه های آموزشی داشته است.
این دانشگاه طی دهه گذشته موفق به کسب چندین نشان برتر گردیده است.

دانشگاه Deakin همواره بالاترین امتیازات را در ارزیابی های که توسط فارغ التحصیلان دانشگاه صورت گرفته به خود اختصاص داده است و تا بحال دو بار جایزه افتخارآمیز بهترین دانشگاه سال را تجربه نموده است. این دانشگاه (Deakin) در عین حال یک مرکز وسیع ارائه آموزشهای تجاری و حرفه ای در استرالیا می باشد.

برنامه های ویژه دانشگاه دیکن (Deakin)

این دانشگاه (Deakin) با مشارکت دولت استرالیا رهبری موسسات و مراکز حرفه ای جهت ارائه برخی از برنامه های تخصص خاص در استرالیا و در سطح جهانی را عهده دار می باشد.

دانشگاه دیکن از طریق همین اتحادیه ها و همبستگی ها ارتباط خود را با جهان برقرار نموده و دانشگاه را قادر می سازد تا تغییرات و ابداعیات لازم را در خود ایجاد کرده و سعی نموده بطور مستمر نیازها و خواسته های دانشگاه را منطبق بر خواست و نیازهای دانشجویان پیش برد.

دانشگاه دیکن 3اهمیت و توجه به امر تحقیقات پایه و اساس تمامی فعالیت های دانشگاهی این مرکز را تشکیل می دهد. دانشگاه Deakin اخیرا برنامه تحقیقاتی داده است که عملکرد تحقیقاتی این دانشگاه را متمیز می گرداند.
موقعیت این برنامه جدید تحقیقاتی از طریق امتیاز اخیر خاصی که به این دانشگاه اهدا شده و آنرا بدلیل بهترین برنامه های تحقیقاتی متجلی می گردد.

جهت گیری و موقعیت خاص و برنامه های آموزشی دانشگاه Deakin، همکاری ها و مشارکت های وسیع و متنوع آن، سابقه درخشان دانشگاه دیکن در امر تحقیقات و استفاده موفقیت آمیز آن از ابزار تکنولوژی در امر آموزشی این دانشگاه را تبدیل به مرکز آموزشی شناخته شده پیشرو نموده است .

وبسایت دانشگاه دیکن : https://www.deakin.edu.au

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا تماس بگیرید.

SWITCH THE LANGUAGE