Flinders University

دانشگاه فلیندرز

در این صفحه میخوانید :

 

دانشگاه فلیندرز در سال ۱۹۶۶ تاسیس و راه اندازی شده و تا به امروز به عنوان نمونه ای از یک دانشگاه مدرن موفق پیشرفته و پویا جایگاه خود را حفظ نموده است .از خصایص بارز این دانشگاه داشتن محیط دوستانه به همراه ارائه دوره های متنوع آموزشی در قالب برنامه های دانشگاهی می باشد.دانشگاه فلیندرزفلیندرز دانشگاهی با ظرفیت پذیرش بالا برای دانشجویان فرهنگ های مختلف میباشد.

بطور متوسط ۱۶۰۰۰ دانشجو از ۸۰کشور مختلف در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.به دلیل ارتباط تنگاتنگ بین تدریس و تحقیق و جایگاه بالای نوآوری برنامه های آموزشی دراین دانشگاه از پشتوانه اجرائی قوی برخوردارند .دانشگاه در رشته های متنوعی از جمله حسابداری،علوم کامپیوتر،توریسم،بیوتکنولوژی،IT و  MBAدانشجو می پذیرد .

دانشگاه فلیندرزدانشگاه فلیندرز در ۲۰ دقیقه ای جنوب مرکز تجارت ادلاید در یک مکان امن و جذاب واقع شده است.از مهمترین مزایای تحصیل درین دانشگاه میتوان به هزینه های مناسب زندگی در حدود ۵% تا ۱۸% نسبت به سایر شهرها در ادلاید اشاره کرد.شهر ادلاید به عنوان مرکز استرالیای جنوبی ، یک شهر چند فرهنگی با بیش از ۱ میلیون جمعیت می باشد که توسط اقتصاددانان به عنوان یکی از ۱۰ شهر برتر جهان برای زندگی  معرفی شده است. وجود هزینه های مناسب زندگی به همراه طبیعت زیبا این شهر را مکان مناسبی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در استرالیا رادارند معرفی مینماید.

دانشگاه فلیندرز برای کمک به دانشجویان اقدام به فراهم نمودن سرویسهایی از جمله استخدام دانشجویان ،وام های ضروری ،کلوپ های ورزشی ،رستوران و مشاوره … نموده است.

وبسایت دانشگاه فلیندرز : https://www.flinders.edu.au

جهات کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دانشگاه و ثبت نام در آن، با ما تماس بگیرید .

SWITCH THE LANGUAGE