دانشگاه مرداک (Murdoch University)

دانشگاه مرداک

(Murdoch University)

 

دانشگاه مرداک (Murdoch)، در شهر ﭘرت، واقع در غرب استرالیا است که اﺯ جمله دانشگاه های برجسته این ایالت می باشد و بخاطر برتری در تحقیق و تدریس شهرتی بین المللی دارد. اﺯ سال ۱۳۵۴ این دانشگاه، دانشجویان را با مهارتهای یادگیری که در سطح جهانی برتر است، آماده و تربیت می کند.
دانشگاه مرداک بیش اﺯ ۱۷۰۰۰ دانشجو دارد که اﺯ این میان ۳۰۰۰ دانشجوی بین المللی اﺯ۶۵ کشور مختلف جهان می باشند.محیط صمیمی و گرم این دانشگاه آنرا اﺯ سایر مراکـﺯ آموﺯشی دیگر متمایـﺯ می نماید که در آن دانشجویان به آﺯاد اندیشی تشویق میشوند. دانشجویان نه تنها در مورد رشته انتخابی خودشان آموﺯش می بینند، بلکه نظریات و دیدگاه های خودشان را نیـﺯ ارایه میدهند. در این دانشگاه دوره های تـﺌوری و عملی مطابق با استاندارد های جهانی اراﺌه می شود.

دانشکده حقوق مرداک

دانشکده حقوق که در ساختمانی به ارزش ۷/۳ میلیون دلار قرار گرفته یکی از مجهز ترین سایت های آموزشی شهر پرت را دارد.
دانشجویان، نمونه های دادگاه های واقعی را دراین محیط تجربه می کنند و با استفاده از تکنولوژی ویدﺌویی روز از طریق ماهواره با دیگر مدارس حقوق در سرتاسر دنیا ارتباط برقرار مینمایند.

دانشکده هنرمرداک

دانشکده هنرهای رسانه ای که در ساختمانی به ارزش ۷/۱ میلیون دلار قرار گرفته مجهز به استودیو های تلویزیونی و رادیویی واقعی، امکانات پس از تولید و سایر موارد مربوطه میباشد. برای دانشجویانی که در جستجوی کار در رسانه هستند، این دانشکده مکانی مناسب برای آموختن میباشد.

دانشکده مهندسی، در این دانشکده دانشجویان تجربه واقعی صنعتی می آموزند که تنها دانشکده مهندسی شهر پرت است.

دانشکده کشاورزی مرداک

دانشکده کشاورزی دانشگاه محیطی بسیار مناسب را در مرکز بیوتکنولوژی کشاورزی برای دانشجویان فراهم کرده است. این مرکز تجهیزات و امکانات پیشرفته ای را برای تحقیق و پژوهش دانشجویان فراهم نموده است.

رشته chiropractic در دانشگاه مرداک (Murdoch) یکی از دوره های آموزشی خوب این دانشگاه میباشد. مرکز تخصصی chiropractic با ۱۱ اتاق مشاوره و تجهیزات کامل سالن ورزشی یکی از بهترین ها در شهر پرت است. دانشجویان در این مرکز با chiropractors حرفه ای که به صورت رسمی مورد تاﺌید قرار گرفته اند روی بیماران واقعی کار می کنند.

دانشکده دامپزشکی مرداک

برای دانشجویان رشته دامپزشکی، تجهیزات دامپزشکی این دانشکده بطور جهانی شناخته شده است. اخیرا دانشگاه به یک پرورشگاه حیوانات اهلی، درمانگاه دامپزشکی عمومی، بیمارستان دامپزشکی با امکانات کامل و مجهز به بخش سرطان و امراض پوستی تجهیز شده است.

دانشگاه مرداک (Murdoch University)دانشکده اصلی دانشگاه مرداک (Murdoch)، به عنوان دانشکده South Street شناخته شده است و در ۱۵ کیلومتری شمال مرکز شهر پرت و در ۸ کیلومتری غرب شهر بندری زیبای فریمنتال واقع شده است.
این دانشکده در محیط زیبای سبز بیش از ۲۲۷ هکتار قرار دارد، این فضای سبز طبعی باعث شده تا این دانشکده یکی از بزرگترین دانشکده های استرالیا از نطر وسعت محسوب شود. محیط طبیعی محوطه دانشکده مکان مناسبی را برای مطالعه دانشجویان بوجود آورده است.
دانشکده دارای کافه شاپها و رستوران زیادی میباشد و دانشجویان میتوانند از امکانات و کتابخانه های مجهز دانشگاه استفاده کنند.

دانشجویان در South Street از امکانات و خدمات رفاهی همچنین آزمایشگاه های بزرگ و اینترنت بهره می برند.

امکان اخذ مدارک مضاعف تحصیلی از جمله لیسانس و فوق لیسانس بطور همزمان برای دانشجویان وجود دارد. در اکثر موارد، گرفتن دو مدرک همان اندازه وقت می گیرد که اخذ یک مدرک به تنهایی زمان می برد. این امر شانس استخدام دانشجویان را بالا می برد چرا که آنها بدون صرف زمان و هزینه بیشتری دو مهارت را کسب می کنند.
دانشگاه مرداک برای افراد روشن فکر و افرادی که درباره جهان کنجکاو هستند بسیار مناسب است.

وبسایت دانشگاه مرداک : https://www.murdoch.edu.au

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه مرداک(Murdoch)، با موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا تماس بگیرید.

SWITCH THE LANGUAGE