دانشگاه مک کواری

 

دانشگاه Macquarie شامل ۳۰۰۰۰ دانشجو است که ۸۶۰۰ دانشجوی بین المللی آن از بیش از ۱۱۴ کشور مختلف به این دانشگاه می آیند. این دانشگاه به عنوان مرکزی با روش های جدید آموزشی و متدهای تحقیقاتی و پژوهشی با کیفیت بالا و محیط آموزشی منحصر به فرد، این اطمینان را به وجود می آورد که دانشجویان توانایی ها و مهارت های کیفی و علمی خود را برای هماهنگ شدن با دنیای متغیر امروز کسب نمایند.

درباره دانشگاه مک کواری

دانشگاه Macquarie واقع در Parkland فقط ۳۰ دقیقه از Sydney Harbour  فاصله دارد.

در سال ۲۰۰۹، مک کواری به عنوان اولین دانشگاه در داخل استرالیا، سیستم ایستگاه مترو را در داخل دورم دانشگاهی خود راه اندازی نمود، همچنین خدمات اتوبوسرانی نیزدر داخل این دورم تغییر یافت و دسترسی به مک کواری را آسان تر از پیش ساخت.

 اهمیت تدریس و آموزش در دانشگاه مک کواری

این دانشگاه روش جدیدی از تدریس و آموزش را در اولویت برنامه های خود قرار داده است که این روش دانشجویان را با شیوه های جدید آموزشی روبرو می نماید.دانشگاه مک کواری در تدریس به روش علمی ای رسیده است که بر مبنای اشتیاق، تفکر دقیق و بررسی علمی مطالب، آزادی در تحصیل و انتخاب رشته دانشگاهی پایه ریزی شده است.

تحقیق و پژوهش در مک کواری

هدف دانشگاه مک کواری این است که در زمره ۲۰۰ دانشگاه برتر تحقیق جهان در سال ۲۰۱۴ قرار گیرد. همچنین تحقیق و پژوهش در این دانشگاه توسط برنامه بودجه تحقیقات داخلی پشتیبانی می شود که این برنامه به منظور حمایت از تمامی پرسنل دانشگاهی برای توسعه مهارت های تحقیقاتیشان برنامه ریزی شده است.

بنابراین مک کواری میتواند در ایجاد علوم جدید ملی و جهانی سهیم باشد. برنامه دانشگاه شامل بودجه ای برای گروه تحقیق، کمک هزینه تحقیقاتی وکمک هزینه تحصیلی که توسط رییس دانشگاه برای دانشجویان مبتکر در نظر گرفته شده است، می باشد.

محققان دانشگاه Macquarie نویسندگان فعالی نیز هستند که کتاب ها و مقالات بسیاری را در مجلات چاپ نموده اند که میزان این انتشار نزدیک به دو برابر میزان متوسط در طی چندین سال اخیر می باشد.

دانشجویان بین المللی

دانشگاه Macquarie شامل ۸۹۰۰ نفردانشجوی بین المللی از ۷۱ کشور مختلف است که سالانه دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند. این دانشگاه از حضور دانشجویان بین المللی که موجب می شود مک کواری دارای ساختاری فرهنگی، آموزشی واجتماعی شود، استقبال می کند و به تلفیق فرهنگ ها و دیدگاه های جهانی در فعالیت های تحقیقاتی و آموزشی ادامه می دهند.

دانشگاه مک کواری با طیف وسیعی از برنامه های هدفمند در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دانشجویان دوره های تئوری و تحقیقاتی در مقاطع فوق لیسانس با بیش از ۲۵۰ دانشگاه در ۶۰ کشور جهان همکاری می کند.

وبسایت دانشگاه مک کواری : https://www.mq.edu.au

SWITCH THE LANGUAGE