موسسه ایران استرالیا

موسسه ایران استرالیا

موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا

 

نماینده رسمی مراکز علمی و دانشگاهی بین المللی با مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری شماره ۴۲/۱۷/۴۷۰۰۸ با بیش از ۲۵ سال سابقه در فعالیت های فرهنگی و علمی مشاور و مجری کلیه خدمات تحصیلی شما در ایران میباشد.

 • نماینده رسمی دانشگاه های معتبر بین المللی
 • نماینده رسمی مقاطع آموزش علمی کاربردی استرالیا
 • نماینده رسمی کالج ها و مدارس آموزش زبان انگلیسی بین المللی

دارای پروانه رسمی از :

 • وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ج.ا. ایران

خدمات موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا :

 • مشاوره در مورد انتخاب دوره های تحصیلی، مراکز آموزشی و کشور محل تحصیل متناسب با نیاز متقاضی
 • ورود و ثبت نام در دوره های تحصیلی دکترا، کارشناسی ارشد، کالج علمی کاربردی، فنی و حرفه ای مدارس و دوره های آموزش زبان
 • همکاری در زمینه اخذ بورسیه تحصیلی
 • درخواست و پشتیبانی و ویزای تحصیلی شما و خانواده تان
 • ارائه کلیه خدمات بیمه و سلامتی شما در کشور محل تحصیل
 • ارائه کلیه خدمات در حین تحصیل و پس از آن در کشور محل تحصیل
 • ارائه خدمات بانکی در کشور محل تحصیل
 • ارائه خدمات ترجمه در سطح بین المللی
 • ارائه خدمات ارزیابی مدارک علمی و عملی در سیستم های آکادمی و حرفه ای در کشور محل تحصیل
 • ارائه خدمات کاریابی دانشجویی در کشور محل تحصیل
 • همکاری در زمینه اعزام گروهی کارکنان دولت جهت آموزش کوتاه مدت


خدمات ویژه موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا


ویزای استرالیا :

مشاوره و اخذ انواع ویزا از جمله دانشجویی، همراه و توریستی یکی از خدمات موسسه ایران استرالیا می‌باشد. ما با بررسی دقیق شرایط هر متقاضی و مدارکی که مورد نیاز است و توجه به زمان‌بندی مناسب برای تقاضای ویزا، درخواست ویزا را به سفارت ارسال می‌کنیم.

بیمه :

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، این یکی از شرایط ویزای دانشجویی شما است. ضروری است که بیمه برای طول مدتی که در استرالیا هستید برای شما فراهم گردد. بیمه به شما این امکان را می دهد تا چه در داخل بیمارستان و یا خارج از آن، از خدمات پزشکی برای کمک به حفظ سلامت خود بهره مند گردید. موسسه ایران استرالیا قادراست برای تمامی کسانی که برای بازدید از خانواده هایشان، کار یا تحصیل به استرالیا می روند، گواهی سلامت مناسب فراهم آورد.

تجربه مهندسی :

اگر شما فارغ التحصیل رشته مهندسی از یکی از دانشگاه های معتبر کشورتان هستید، ما می توانیم ١٨ ماه ویزای کار در استرالیا را برای شما فراهم آوریم. این موضوع ۵ امتیاز برای اقامت دائمتان را به همراه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره “۰۲۱۶۶۹۰۲۵۰۰” تماس حاصل فرمایید.

کار دانشجویی در استرالیا :

اقتصاد استرالیا، اقتصادی با سرعت رشد بالاست. این بدان معناست که فرصت های شغلی در بخش های بسیاری از صنعت خوب است. کار بخشی جدایی ناپذیر از تجربه تحصیل در استرالیا می باشد. تقریبا همه دانشجویان در حین تحصیل کار هم می کنند. این کار نه تنها مقرون به صرفه است، و به شما اجازه لذت بردن از استانداردهای بالای زندگی در حین تحصیل را نیز می دهد. همچنین درک منحصر به فردی از زندگی در استرالیا را بدست می آورید و باعث می شود تا زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. مهارت های زندگی را می آموزید و تا هنگامیکه تحصیل خود را به اتمام رسانید از آن بهره مند گردید.

ارزیابی مهارت در استرالیا :

اگر شما تا کنون صرفا کار یا تحصیل کرده اید، اما هرگز فرصت بدست آوردن یک مدرک را نداشته اید، در حال حاضر فرصتی برای ارزیابی مهارت های شما وجود دارد. اینکه چگونه، کجا و چه وقت این مهارت ها را کسب نموده اید، مانعی برای ارزیابی مهارت شما ایجاد نمیکند. این ارزیابی، مهارت ها و دانش شما را با استاندارد های مورد تایید استرالیا هماهنگ می سازد.

درخواست برای تشخیص مهارت های قبلی به شما این اجازه را می دهد تا شناخت نسبی یا کاملی را در مقابل یک مدرک تحصیلی کسب کنید. همچنین کمک می کند تا کاستی های تحصیلی یا حرفه ای را که احساس کرده اید را جبران نمایید.

ترجمه مدارک :

خدمات ترجمه که توسط موسسه ایران استرالیا انجام می گیرد، این اطمینان را به شما می دهد که مدارکتان با بالاترین استاندارد ترجمه می گردد و توسط دولت، ارگان های تحصیلی و تخصصی سراسر دنیا مورد تائید می باشد.

جا و مکان – برقراری ارتباط :

موسسه ایران استرالیا اکنون می تواند در سراسر استرالیا برای شما جا و مکان فراهم آورد. از زندگی با خانواده استرالیایی تا آپارتمان های شخصی.

ما با بسته های ارتباطی راهی مطمئن، کم هزینه برای ارتباط برقرار کردن به طور مستقیم از طریق تلفن همراه را به شما پیشنهاد می کنیم. نرخ مکالمه بین المللی از هر ۵ دقیقه که تماس حاصل می شود، شروع می گردد.خدمات ما شامل تماس های ملی، اس ام اس موبایل و اینترنت است. شما طیف وسیعی از راه های مناسب برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده در خارج از کشور را دریافت خواهید کرد.

اگر قصد اخذ پذیرش از دانشگاه های استرالیا و یا یکی از خدمات ذکر شده فوق را دارید، میتوانید با موسسه ایران استرالیا تماس بگیرید.
مشاوران موسسه در کلیه خدمات شما را یاری می دهند.

در این باره بیشتر بخوانید :

SWITCH THE LANGUAGE