مرکز آموزش زبان استرالیا CET

مرکز آموزش زبان دانشگاه سیدنی (CET)

سیدنی یکی از شهرهای بسیارزیبای جهان است که داری لنگرگا<ههای باشکوه، سواحل زیبا، پارک های حیوانات وحشی و تنوع رستورانها و امکانات خرید می باشد. در مناطق تجاری شهر طرح مدرن و سنتی با هم ترکیب شده اند. سبک معماری زیبا به این شهر شیفتگی خاصی بخشیده است. این شهر یک مرکز توریستی و بهترین مکان برای تحصیل و زندگی است. سیدنی محلی امن، با آب و هوی مطبوع و محیطی پاکیزه می باشد.
این مرکز آموزش زبان بخشی از دانشگاه سیدنی می باشد. دانشگاه سیدنی قدیمی ترین و یکی از معتبرترین دانشگاه های استرالیا میباشد که در سال ۱۳۵۹ تاسیس شده است.در این مرکز دوره های جدید با پذیرش های چندگانه در سرتاسر سال ارائه می شوند. مسئولان در ابتدی ورود دانشجویان تست های لازم را از آنها میگیرند، تا بتوانند آنها را در کلاسهای مناسب با سطح علمیشان قرار دهند.

CET یک مرکز بین المللی آزمون IELTS است و امتحانات بطور مرتب برگزار می شوند.دوره های تحصیلی CET شامل موارد زیر است :

  • دوره های انگلیسی عمومی و تجاری ( EGP )
  • دوره های انگلیسی کمبریج ( FCE , CAE )
  • Study Tour Package
  • دوره های زبان انگلیسی آکادمیک (EAP , IAW , IEP,GAS,TESOL,ESP)

CET از طریق فراهم کنندگان شریط اسکان، به دانشجویان کمک خواهد نمود تا جایی مناسب برای زندگی پیدا کنند. برای آنانکه آپارتمان مجهز به مبلمان، یا شریط اسکان موقت، زندگی با خانواده استرالیایی، اسکان بصورت مشترک و یا شریط زندگی خارج از محوطه دانشگاه می خواهند، خدمات لازم را فراهم می آورد .

وبسایت مرکز آموزش زبان دانشگاه سیدنی : http://sydney.edu.au/cet

جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا تماس بگیرید.

SWITCH THE LANGUAGE