دانشگاه اینسرچ Insearch University

کالج اینسرچ (Insearch)

 

کالج اینسرچ (Insearch) عضوی مهم از جامعه UTS (دانشگاه فنی سیدنی) می باشد. کالج اینسرچ (Insearch) کاملا توسط UTS شناخته و تایید شده اند و اکثر این دوره ها توسط اساتید دانشگاه UTS تدریس می شوند.

Insearch از سال ۱۹۸۷ این موقعیت را برای دانشجویان سراسر جهان فراهم می نماید که بتوانند وارد UTS شوند.

این مرکز هم اکنون بطور بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین و قابل توجه ترین موسسات در نوع خود در استرالیا شناخته شده است. شما چه بعنوان یک استرالیایی یا دانشجوی بین المللی در صورتی که نیاز به یک دوره دانشگاهی یا زبان انگلیسی داشته باشید که واجد شرایط ورود به UTS گردید، می توانید کالج اینسرچ را انتخاب نمایید، که دوره های مختلف با تدریسی با کیفیت بالا در اختیارتان می گذارد.

دانشگاه اینسرچ Insearch Universityمرکز زبان کالج اینسرچ دوره های مختلف زبان انگلیسی بصورت عمومی و یا آکادمیک ارائه می نماید که به میزان وسیعی نیازهای مربوط به زبان را برطرف می نماید. این دوره ها به دیپلم و تحصیلات بنیادی مدارک لیسانس، فوق لیسانس و دکتری UTS منتهی می شوند.

دوره ها عبارتند از :

زبان عمومی، انگلیسی آکادمیک (AEP)
آمادگی دوره دبیرستان (HSP)

دوره های آکادمیک کالج اینسرچ توسط هیئت علمی UTS طراحی شده اند. تمام دوره های دیپلم دانشجویان را آماده ورود به دوره های تحصیلی UTS می نماید، در حالیکه دانشجویان می توانند در سال دوم دانشگاه تحصیل کنند و دوره های تحصیلی بنیادی، دانشجویان را برای سال اول دوره لیسانس آماده می نماید.

این دوره ها هم شامل دیپلم های ۲ و ۳ و ۴ و ۵ هم شامل دوره های تحصیلی بنیادی ۲ ترمه می باشد. دوره های کالج اینسرچ کاملا توسط UTS شناخته و تایید شده اند و اکثر این دوره ها توسط اساتید دانشگاه UTS تدریس می شوند.

وبسایت کالج اینسرچ : https://www.insearch.edu.au

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا تماس بگیرید.

SWITCH THE LANGUAGE