کالج تیلورز Taylors College

کالج تیلورز (Taylors College)

در این صفحه میخوانید :

 

کالج تیلورز Taylors Collegeاز سال ۱۹۲۰ تا کنون در زمینه آموزشی همواره در اوج بوده است و شرایط ویژه آموزشی کالج تیلورز پیشرو در امر آماده سازی دانشجویان برای حضور در دانشگاه های استرالیا معرفی نموده است.

کالج تیلورز (Taylors College) برنامه های آموزشی جهت آماده سازی دانشجو برای حضور در دانشگاه را ارائه می دهد که در صورت کسب حداقل امتیازات تعیین شده توسط دانشگاه، ورود دانشجو را به مقطع کارشناسی در دانشگاه تضمین می نماید.

برنامه های آموزشی علوم پایه که توسط کالج تیلورز ارائه می شوند، برای حضور در سه دانشگاه شاخص استرالیا در نظر گرفته شده است :

۱ – دانشگاه سیدنی
۲ – دانشگاه موناش
۳ – دانشگاه غرب استرالیا


در کنار برنامه های آموزشی پیش دانشگاهی
کالج تیلورز، این کالج یک دبیرستان مختلط برجسته در استرالیا می باشد که برنامه های آموزشی سه ساله آخر دبیرستان را ارائه می دهد. محیط آموزشی خاص این کالج (Taylors College) شباهت زیادی به فضای آموزشی دانشگاه دارد.در این مرکز کلاسها و جلسات نظرسنجی همانند دانشگاه برگزار می گردد و در عین حال راهنماییهای آموزشی جامع جهت افزایش سطح یادگیری دانش آموز نیز بکار گرفته می شود.

کالج تیلورز نگهداری از فرزندان شما بالاترین هدف می باشد و در تمام مدتی که فرزندان شما در این مرکز هستند ، تحت مسئولیت مرکز می باشند.

وبسایت دانشگاه تیلورز : https://www.taylorssydney.edu.au/how-to-apply/find-an-agent

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا تماس بگیرید.

SWITCH THE LANGUAGE