لوگوی موسسه ACAH

کالج کشاورزی و باغبانی استرالیا

کالج کشاورزی و باغبانی HSAکالج کشاورزی و باغبانی استرالیا (ACAH) به عنوان یکی از مطرح ترین مراکز پرورش نیروی متخصص در زمینه کشاورزی و باغبانی در استرالیا شناخته شده است. هدف اصلی این ارگان فراهم کردن شرایطی در زمینه آموزشی می باشد که در نهایت منجر به تجربه استاندارد هایی با کیفیت بالا در صنایع باغبانی تحت دستیابی به اهداف زیر میشود:

۱ – پرورش نیروی ماهر برای جذب در بازار کار استرالیا.
۲ – ادامه تحصیل در این رشته و توانایی تبدیل آن به دیگر فرصتهای تحصیلی.
۳ – یافتن فرصتهای شغلی و شناسایی مهارتها برای تغییر جهت در زمینه کاری و تحصیلی.
۴ – جهت دار کردن پتانسیل افراد علاقمند در جهت رشد توانایی های فردی.
۵ – توانایی ایجاد برنامه اقتصادی بلند مدت بر پایه برنامه های صحیح آموزشی مرتبط و سرویس های مشاوره همزمان با بالا بردن توانایی استاندارد های اجرایی به طور متوالی.

موقعیت مکانی ACAH

کالج کشاورزی و باغبانی HSAکالج کشاورزی و باغبانی استرالیا (ACAH) دارای ۲ مرکز به نامهای Melbourne و Bridge Streaf می باشد که هر دو در ملبورن واقع شده اند.

هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل به استرالیا می آیند که حدود ۳۰ درصد این افراد در کالج ها و دانشگاههای شهر ملبورن مشغول به تحصیل می شوند. طبیعت زیبا و رشته کوهها و دریاچه های ملبورن در کنار جاذبه های توریستی این شهر را کاملآ منحصر به فرد کرده است. ضمن اینکه ملبورن به دفعات میزبان برنامه های ورزشی بین المللی از قبیل کریکت، فوتبال و تنیس بوده است.

طول دوره و مهارتهای آموزشی

کالج کشاورزی و باغبانی استرالیا (ACAH) دوره های آموزشی خود را بر حسب رشته انتخابی در دوره زمانی ۱ و ۲ ساله ارائه می دهد. این کالج همچنین شرایطی را برای آموزش زبان انگلیسی بر حسب نیاز دانشجویان فراهم کرده است.

به تمامی دانشجویان بعد از گذراندن موفق دوره مدارکی تحت عنوان Certificate یا Diploma با درجات و شاخه های مختلف قرار میگیرد. دانشجویان بر حسب دوره انتخابی با مواردی از قبیل آشنایی با گیاهان، پرورش و مقابله با آفات گیاهی، سیستم آبیاری، تهیه و استفاده بهینه از کودهای شیمیایی برای بهره وری بالاتر، ایجاد و توسعه برنامه های اقتصادی و آشنایی و ایجاد سیستم های گلخانه ای آشنا میگردند.

وبسایت کالج کشاورزی و باغبانی استرالیا : https://www.acah.edu.au

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا تماس بگیرید.

SWITCH THE LANGUAGE