دانشگاههای استرالیا رو بهتر بشناسید

تحصیل

استرالیا در حال حاضر سومین مقصد محبوب دانشجویان بین‌المللی در دنیا می‌باشد. کیفیت بالای تحصیل و زندگی، تنوع فرهنگی، طبیعت زیبا، آب و هوای مناسب و شهرهای مدرن، استرالیا را به یکی از محبوب‌ترین کشورها برای تحصیل، زندگی و کار تبدیل کرده است.

دانشگاه‌های استرالیا از شهرت جهانی برخوردارند. هرساله پذیرای تعداد کثیری از دانش آموزان و دانشجویان از سراسر دنیا می باشد. کشور استرالیا بیشترین تعداد دانشگاه هایی را دارد که جزء ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان در رتبه‌بندی (the QS World University Rankings) قرار دارند. در مجموع، از ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا، ۳۷ دانشگاه در استرالیا قرار دارند و پرچمدار جوانترین دانشگاه های برجسته جهان است.

دولت استرالیا به منظور کاهش و متعادل کردن هزینه های تحصیل در استرالیا، بورسیه های متنوعی را در دانشگاهها، کالج و مدارس مختلف در نظر گرفته است. امکان تحصیل و دریافت بورسیه تحصیلی در کلیه مقاطع فوق دیپلم – لیسانس – فوق لیسانس و دکتری وجود دارد، ولی بورسیه تحصیلی استرالیا معمولا برای مقاطع کارشناسی/کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است.

موسسه فرهنگی هنری ایران استرالیا، نماینده رسمی دانشگاهها و مراکز علمی معتبر بین المللی با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فن آوری و وزارت کار و امور اجتماعی با بیش از ۱۶ سال تجربه در فعالیت های فرهنگی و علمی مطمئن می باشد که شما از تحصیل در استرالیا لذت می برید و ما با کمال میل شما را در برداشتن این قدم مهم یاری خواهیم نمود.

آخرین اخبار